• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه بازرگانی و اداری

ترجمه بازرگانی و اداری در دنیای امروز یکی از ملزومات جدایی ناپذیر از دنیای تجارت است. ارتباط های تجاری بین شرکت های ایرانی و خارجی در دوران پسا برجام افزایش یافته است. بسیاری از شرکت های و بنگاههای کوچک اقتصادی برای انجام مراودات تجاری خود نیاز به مترجم های پاره وقت دارند تا هم در هزینه ها صرفه جویی کنند و هم امور خود را پیش ببرند. دارالترجمه 24 با استفاده از متخصیص در کار ترجمه بازرگانی آمادگی دارد تا در این حوزه فعالیت کند.

در صورتی که در ترجمه نامه نگاریها و مکاتبات تجاری نیاز به استفاده از افراد متخصص دارید ما امادگی داریم تا این کار را بر اساس تجربه زیادی که داریم برای شما از راه دور انجام دهیم.

در این سرویس امور نامه نگاری و مکاتبات تجاری شما در زمینه های مختلف مانند: اخذ نمایندگی، امور و تشریفات گمرکی، مکاتبات روزمره و …. توسط مترجمین مجرب ما، با سرعت و دقت مورد نظر شما ترجمه خواهد شد.

ترجمه استعلام قیمت و پروفرما

در این قسمت شبکه مترجمین ایران به دو صورت با مشتریان خود همکاری میکند. اول صرف ترجمه متن استعلام قیمت و یا پروفرما و دوم، ترجمه متن استعلام قیمت و یا پروفرما و تدوین آن بر اساس استانداردهای بینالمللی مانند اینکوترمز2000 و … با کمک متخصصین بازرگانی ماترجمه قراردادها

ترجمه اسناد مناقصه

ترجمه دستورالعمل ها ، استانداردها ، گزارش ها ، رویه ها

ترجمه برشور و کاتالوگ

بدین صورت که مترجمین ما واسط شما و شریک تجاری شما خواهند شد و با انجام یک ترجمه همزمان بین دو طرف، ارتباط بین دو طرف را از طریق تلفن و یا ویدئو برگزار خواهند کرد.

اعزام مترجم همراه

در این سرویس بنا بر درخواست مشتری یک مترجم مسلط به امر ترجمه همزمان و مکاتبات اداری و تجاری به عنوان مترجم همراه، اعزام میگردد. اعزام مترجم برای سفرهای داخل و خارج از کشور نیز میسر میباشد.

ترجمه تلفنی

این سرویس برای رفع نیاز آنی مشتریان به خدمات ترجمه بازرگانی و اداری ارائه میگردد. در این سرویس مشتری با مترجمین ما ارتباط تلفنی برقرار کرده و از طریق تلفن به انجام امور خود خواهد پرداخت. این سرویس برای مشتریان در خارج از کشور هم قابل ارایه میباشد.

ارائه خدمات ترجمه در نمایشگاها و سمینارها

ممکن است که در برگزاری نمایشگاهها و سمینارها چه در داخل و چه در خارج از کشور نیاز به یک و یا چند مترجم به زبانهای مختلف داشته باشید. در این صورت دارالترجمه 24 مترجمین مورد نظر شما را به تعداد و زمان مورد نیاز شما در اختیار شما میگذارد.

ترجمه و گردآوری اخبار

در این سرویس بنابر درخواست مشتری، اخبار تخصصی و مرتبط با زمینه کار مشتری در بازههای زمانی مورد توافق از منابع مختلف گردآوری و دستهبندی میشود و در اختیار مشتریان قرار میگیرد. در این قسمت در صورت خواست مشتری، کارشناسان ما در زمینه تحقیق بر روی اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات از کالاها، خدمات و بازارهای جدید نیز آماده به همکاری میباشند.

 

سفارش ترجمه

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...