• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

لاتاری گرین کارت امریکا

چندین سال است که کشور آمریکا برای گرفتن نیرو انسانی از سراسر دنیا از سیستم لاتاری گرین کارت آمریکا استفاده میکند. این فرایند کاملا رایگان و برای اکثر کشورها میباشد. کشورهایی که میزان مهاجرت بالایی به آمریکا را دارند اجازه ثبت نام در لاتاری را ندارند. این کشورها عبارتند از:
– بنگلادش
– ویتنام
– برزیل
– پرو
– کره جنوبی
– کلمبیا
– نیجریه
– جمهوری دمینیکان
– جاماییکا
– ال سالوادور
– مکزیک
– چین
– پاکستان
– هاییتی
– فیلیپین
– هند
– پادشاهی انگلستان
– کانادا
– اکوادور

کسانی که در این لاتاری برنده میشوند، در صورت نداشتن مسئله ای خاص ویزای کشور آمریکا را دریافت کرده و میتوانند پس از مهاجرت به آمریکا گرین کارت خود را دریافت کنند و در نتیجه از تمامی حقوق یک شهروند آمریکایی برخوردار باشند. این میتواند فرصت مناسبی باشد برای افرادی که به دنبال پیشرفت و یا فراهم کردن یک زندگی ایده آل برای خانواده خود هستند.

توجه:
فرایند ثبت نام لاتاری به زبان انگلیسی میباشد، اگر با این فرایند مشکل دارید تیم ما میتواند این فرایند را برای شما انجام دهد. به خاطر داشته باشید اگر اطلاعات وارد شده در فرم های ثبت نام لاتاری با اطلاعات واقعی شما همخوانی نداشته باشد شما زمان مصاحبه با سفارت امریکا رد خواهید شد و این موضوع شما را در اقدام های بعدی برای ورود به این کشور با مشکل مواجه میکند. ما با اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و حقیقی شما این فرایند را انجام خواهیم داد.

ثبت نام از دهم مهر ماه شروع شده و در یک بازه یک ماهه امکان پذیر خواهد بود.

توجه:

نمونه عکس مناسب (درصورتی که نسبت به اندازه عکس اطمینان ندارید با تکمیل این فرم ما عکس را برای استفاده ویرایش می کنیم)

 

 

 

 

 

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...