• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه مقاله به انگلیسی

ترجمه مقاله انگلیسی باقیمت ارزان و کیفیت بالا را از مترجم‌های دارالترجمه 24 بخواهید. دارالترجمه 24 برای جلب اعتماد مشتریانی که نسبت به کیفیت ترجمه دارالترجمه‌ها بی‌اعتماد هستند تدابیری مختلفی را در نظر گرفته است تا رضایت مشتری‌ها جلب شود. ترجمه مقاله انگلیسی مخصوصاً مقالات ISI تخصص ماست.

این امکان فراهم‌شده است تا مقاله‌های انگلیسی با فرمت‌های مختلف توسط گروه مترجم‌های دارالترجمه 24 ترجمه شوند. درصورتی‌که مقاله شما پرینت شده و بر روی برگه است کافی است از روی آن عکس گرفته و برای ما ارسال کنید.

حوزه ترجمه‌های تخصصی دارالترجمه ۲۴ شامل موارد زیر می شود:

ترجمه تخصصی زبان و ادبیات

ترجمه تخصصی اسناد تجاری

ترجمه تخصصی اقتصاد

ترجمه تخصصی زیست شناسی

ترجمه تخصصی برق

ترجمه تخصصی ریاضی

مترجم‌هایی با سابق

خدمات ترجمه توسط مترجمینی انجام می‌شود که از فیلترهای مختلفی گذشته‌اند و توانایی آن‌ها در کار ترجمه به اثبات رسیده است.

درصورتی‌که مترجم موردنظر برای یک متن خاص در اختیار نداشته باشیم از پذیرش آن قطعاً خودداری خواهیم کرد چرا که تنها چیزی که در این مجموعه اهمیت دارد کیفیت بالا و رضایت مشتری است.

مترجم‌هایی محدود باکیفیت نامحدود

دارالترجمه 24 مدعی داشتن هزاران نفر مترجم نبوده و نیست و دامنه مترجمانش محدود و با تعهد کارای بسیار بالا است تا نسبت به توانایی مترجم‌ها شناخت بیشتری وجود داشته باشد.

تعهد کاری بالا در ترجمه

دارالترجمه 24 متعهد است در صورت عدم رضایت مشتری ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن بر اساس قوانین وب‌سایت نسبت به بازنگری در متن اقدام کرده و فایل نهایی را در اختیار مشتری قرار دهد.

در بخش قوانین ترجمه برای متون طولانی روش‌هایی را اتخاذ کرده‌ایم که شما نسبت به کیفیت کار اطمینان پیدا کنید و در چند مرحله پرداخت توسط شما مشتریان عزیز پرداخت می‌شود.

روش‌های امنی برای پرداخت صورت‌حساب‌ها در نظر گرفته‌شده است تا از هر طریقی که مشتریان راحت‌تر هستند عمل پرداخت انجام شود.

سفارش ترجمه مقاله انگلیسی

برای سفارش ترجمه متون خود کافی است به روش‌هایی که در بخش تماس باما معرفی‌شده‌اند تماس گرفته و فایل خود را ارسال نمایید.

متن‌هایی که برای ترجمه امکان ترجمه آن‌ها وجود دارند عبارت‌اند از انواع فایل‌های متنی و گرافیکی قابل ارسال از طریق پست الکترونیکی و یا تلگرام و یا واتس اپ

برای ارسال فایل از طریق تلگرام شماره تلفن 09359844207 را ذخیره کرده و فایل موردنظر را ارسال کنید.

بر اساس حجم فایل و مدت زمان موردنظر فایل ترجمه و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

برای اطلاع از قوانین ترجمه در دارالترجمه24 کلیک کنید

برای سفارش ترجمه کلید کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...