• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207
سفارش ترجمه دارالترجمه 24

سفارش ترجمه در سریع‌ترین زمان ممکن

سفارش ترجمه در دارالترجمه 24 به راحت‌ترین شکل ممکن و سریع‌ترین زمان امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه این روزها اکثر فایل‌های موردنظر در تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی وجود دارند این امکان در دارالترجمه 24 فراهم‌شده است که افراد در تماس مستقیم با مسئول سفارش‌ها و یا مدیریت مجموعه قرار داشته باشند.

فایل‌های موردنظر خود را می‌تواند در تلگرام و یا واتس اپ و یا از طریق آپلود بر روی سایت بارگزاری کنید. فایل‌ها به‌صورت رایگان بررسی و قیمت و شرایط ارسال برای مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن ارسال می‌شود.

توجه به چند نکته در هنگام سفارش ترجمه ضروری است. در دارالترجمه 24 مترجم‌ها همگی در بالاترین سطح ممکن قرار دارند و کیفیت ترجمه‌ها به‌گونه‌ای است که به هرجایی قابل‌ارائه است. می‌توانید فایل‌های ترجمه‌شده را حتی چاپ کنید چراکه متون ویراستاری‌شده تحویل داده می‌شوند.

در سفارش ترجمه لطفاً درصورتی‌که کیفیت ترجمه برای شما اهمیت دارد اقدام به سفارش کنید و حتماً با شرایط شرکت در قرعه‌کشی مشتری‌های ترجمه ما آشنا شوید و در صورت داشتن شرایط لازم حتماً فرم‌های آن را تکمیل کنید.

اگر به دنبال تقویت رزومه هستید داشتن کتاب‌های چاپ‌شده توسط شما بسیار اهمیت دارد از این نکته قابل نشوید. در این حوزه دارالترجمه 24 آماده ارائه بهترین کیفیت در ترجمه متون موردنظر شما است.

برای سفارش ترجمه لطفا کلیک کنید

دیدگاه ها
دیدگاه خود را ثبت کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...