• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207
لاتاری گرین کارت

اطلاعات جالب در مورد لاتری گرین کارت که نمی دانستید

یا شما یا یکی از عزیزانتان قصد شرکت در لاتری گرین کارت را دارید؟ در اینجا آمار و ارقام و شانس‌هایی که متقاضیان باید بدانند، آورده شده است.
از زندگی کردن در جایی که هستید راضی نیستید؟ می‌خواهید به کشور دیگری مهاجرت کنید؟ تا به حال دربارهٔ مهاجرت به آمریکا فکر کرده‌اید؟ اگر چنین است، باید شرکت کردن در برنامهٔ لاتری گرین کارت را مد نظر خود قرار دهید.
مردم معمولاً به قصد پیدا کردن کار به ایالات متحده مهاجرت می‌کنند، زیرا در آنجا نرخ بیکاری اغلب چیزی بیش از 5 درصد نیست. آن‌ها همچنین به اقتصاد قوی آمریکا (سرانه تولید ناخالص داخلی اندک) که بین کشورهای برتر دنیا رتبه بندی می‌شود، جذب شده‌اند.
وضعیت تحصیلات و سطح زندگی نیز عالی است. پس اگر به دنبال مهاجرت به ایالات متحده هستید، به خواندن مطلب ادامه دهید تا نکاتی دربارهٔ آمارهای مهم در خصوص برندگان لاتری گرین کارت بیاموزید.

کشورهایی که بیشترین شانس را دارند

آیا می‌دانستید که حدود 10 درصد از همهٔ برندگان لاتری  از جمهوری دموکراتیک کنگو هستند؟ از آنجا که افراد بسیار زیادی از کشور کنگو در لاتری گرین کارت شرکت می‌کنند، احتمال واقعی برد یک گرین کارت مخصوصاً برای مردم این کشور بسیار کم است.
این وضعیت در دیگر کشورهای آفریقایی مانند: کامرون، سیرالئون، لیبریا، و کنیا هم صادق است، هنگامی که می‌توانیم سالانه میلیون‌ها فرم تقاضای شرکت در لاتری گرین کارت را ببینیم.
به هر حال، آن‌هایی که در نائورو، جزایر فارو، نیوزلند، و استرالیا به دنیا آمده‌اند شانس بسیار بالاتری برای برد لاتری گرین کارت دارند. اگر در روسیه به دنیا آمده‌اید، احتمال برد شما 8 درصد است.
افراد سوئیسی 5.2 درصد شانس برد دارند، در حالیکه همسایه‌های اتریشی آنها 4.9 درصد احتمال برد در لاتری گرین کارت را دارند.
اگر در نروژ به دنیا آمده‌اید، شانس برد شما 7.5 درصد است. در صورتی که اهل نیوزلند هستید، 6.9 درصد شانس دارید. در حالیکه استرالیایی‌ها 5.71 درصد احتمال برد دارند.
همچنین اگر متأهل هستید می‌توانید شانس خود را در برد لاتری گرین کارت دو برابر کنید.
زوج‌ها می‌توانند شانس خود را در برد لاتری گرین کارت دو برابر کنند.
اگر یک خانواده یا یک زوج هستید و می‌خواهید از طریق لاتری گرین کارت به آمریکا مهاجرت کنید، می‌توانید و البته باید دو فرم جداگانه ارائه دهید.
شوهر می‌تواند فرمی را ارائه دهد که شامل همسر و فرزندانش می‌شود. علاوه بر این، همسر او هم می‌تواند و باید فرم درخواست گرین کارت خودش را ارائه کند.

شانس خود را دوبرابر کنید

هر فرزندی که در فرم درخواست قرار دارد باید زیر 21 سال سن داشته باشد. با داشتن دو فرم در لاتری گرین کارت، این خانواده شانس برد خود را دو برابر می‌کند.
اگر هر کدام از تقاضا نامه‌ها ببرند، همهٔ اعضای خانواده می‌توانند به آمریکا مهاجرت کنند.
اگر یک خانواده از روسیه باشید و دو تقاضا نامه ارائه کنید، 16 درصد شانس برنده شدن در لاتری گرین کارت را دارید. اگر دو سال در صف درخواست بمانید، احتمال مهاجرت شما به آمریکا یک از هر سه نفر است.
به علاوه، همیشه توصیه می‌شود که برای یک برنامهٔ چندین ساله تقاضا دهید تا شانس خود و خانواده‌تان را در برد لاتری گرین کارت افزایش دهید.
بنابراین، به یاد داشته باشید که اگر خانوادگی قصد مهاجرت به آمریکا را دارید دو بار فرم درخواست ارسال کنید.
کشورهایی که کمترین احتمال برد لاتری گرین کارت را دارند
درحالیکه کشورهای به خصوصی درصد برندگان لاتری گرین کارتشان بالاتر است، مردم برخی کشورها شانس کمتری برای برد دارند.
اگر اهل آندورا هستید، شانس شما تنها 0.6 درصد است، حال آنکه مردم آرژانتین 1.1 درصد احتمال برد لاتری گرین کارت را دارند.
افرادی که از باهاما درخواست ارسال می‌کنند 0.5 درصد شانس برنده شدن دارند. امتیاز برد لاتری گرین کارت برای هر فردی که در هندوراس به دنیا آمده باشد 0.80 درصد است.

ترجمه شده در دارالترجمه 24

مترجم: الهه خرسندی

امیدواریم که این آمارها به شما درک بهتری در مورد لاتری  داده باشند.

در صورتی که نمی دانید در لاتری چگونه ثبت نام کنید و یا به زبان انگلیسی تسلط ندارید ما فرم شما را ترجمه می کنید برای تکمیل فرم کلیک کنید.

لاتری گرین کارت

دیدگاه ها
    ثنا / پنج‌شنبه 24 مرداد 1398

    سلام وقتتون بخیر
    سایت فوق العاده جذابی دارید
    مچکرم

دیدگاه خود را ثبت کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...