• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

فعالیت های سعید ضروری

سعید ضروری

سعید ضروری

سعید ضروری به عنوان کار آفرین برتر اجتماعی، فعالیت در فضای مجازی را از سال 1385 و با وبلاگ یوتوپیا آغاز می کند. پس از اتمام تحصیلات در مقطع لیسانس در رشته زبان و ادبیات انگلیسی او وب سایت آموزشگاه مجازی وافل را در 11 اردیبهشت 1390 راه اندازی می کند که به ارائه خدمات آموزش مجازی و ترجمه می پردازد. این وب سایت همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. سعید ضروری دانش آموخته کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است و در 11 اردیبهشت 1396 با راه اندازی وب سایت دارالترجمه 24 به ارائه خدمات ترجمه پرداخته است. این وب سایت بصورت متمرکز فعالیت خود را به شیوه ای بهتر و منسجم تر در بخش ترجمه آغاز کرده است.

ماجراجویی

سعید ضروری

سعید ضروری

سعید ضروری دارای معلولیت جسمی حرکتی خیلی شدید و فعال حقوق معلولین و روزنامه نگار در روزنامه های جام جم و مردم سالاری، ایران و نشریات مختلف است و همچنین مترجم  چندین جلد کتاب از فارسی به انگلیسی است. او موسس گروه ماجراجویان دارای معلولیت است که برای اولین بار واژه معلولیت را با ماجراجویی و فعالیت های پر هیجان بطور گسترده مطرح می کند.

کمک به آموزش مجازی و خدمات غیر حضوری به معلولین

سعید ضروری با توجه به داشتن معلولیت شدید و آشنایی با مشکلات این اقلیت بزرگ کشور تلاش کرده است گامی های مهمی در راستای کمک به جامعه معلولین با بهرمندی از آموزش ها و خدمات مجازی بردارد. او تلاش کرده است این خدمات را به جامعه هدف با کمترین قیمت ممکن ارائه کند. او توانسته است با شناسایی برخی مترجم های حرفه ای و دارای معلولیت ضمن ایجاد اشتغال های پاره وقت و تمام وقت به قشر تحصیل کرده معلولین نیز کمک کند.  در صورت داشتن شرایط مورد نیاز ما فرم استخدام به عنوان مترجم حرفه ای پر کنید.

اطلاعات بیشتر در وب سایت شخصی سعید ضروری

 

مصاحبه های شاخص:

گفتگوی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه با سعید ضروری

حضور در برنامه نماگرد شبکه مستند

کارآفرین برتر اجتماعی

حضور در برنامه زنده خوبی از خودته – شبکه 2

خبرگزاری کتاب ایران 

برخی یادداشت های شاخص:

سرمقاله روزنامه مردم سالاری

مطالبات معلولین از رئیس جمهور آینده چه خواهد بود؟ 

 

سعید ضروری در شبکه های اجتکاعی:

تویتر

فیسبوک

اینستاگرام

تلگرام

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...