• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه تخصصی ژنتیک

ژنتیک یا ژن‌شناسی بخشی از علم زیست‌شناسی و از رشته‌های نسبتاً جدید دانشگاهی است که با پیشرفت روزافزون دانش جهانی به یک‌رشته مجزا تبدیل‌شده است. این رشته انتقال اطلاعات زیستی از والدین به نسل بعد یا نسل‌های بعدی را موردبررسی قرار می­دهد و این نکته که چرا در برخی موارد در انتقال این اطلاعات اختلالی به وجود می‌آید و سبب بیماری­هایی می­گردد را مورد کاوش قرارمی­دهد.

به‌علاوه با ترکیب زیست‌شناسی مولکولی بادانش ژن‌شناسی مهندسی ژنتیک به وجود آمده است که دارای کاربردهای فراوان در پزشکی، کشاورزی، صنعت و حتی جرم‌شناسی گشته است. در خصوص مورد آخر باید گفت که علم ژنتیک به کمک متخصصان آمده است تا با بررسی DNA پیداشده درصحنه‌های جرم و یا انگشت‌نگاری و روش‌های دیگر تحول شگفتی در این زمینه ایجاد کند. پس همان‌طور که مشخص است ژنتیک کاربرد فراوانی دارد و به همین میزان تقاضای تحصیل در این رشته و نیز ترجمه تخصصی ژنتیک زیاد هست. مترجمان دار­الترجمه 24 ما می‌کوشند تا با تسلط بر واژگان و اصطلاحات این دانش ترجمه‌ای روان و شیوا از متون ژنتیک را به شما ارائه کنند.

ترجمه تخصصی چکیده رشته ژنتیک

همان‌طور که ذکر شد دانش ژنتیک علم جدیدی است و به دلیل حس نیاز به این رشته در سطح جامعه و بین‌الملل این رشته به شکل جداگانه در دانشگاه­ها تدریس می‌شود و به همین علت نیز طرفداران خاص خود را دارد زیرا بازار کار آن هنوز نیاز به فارغ التحصیلان این رشته کاربردی در داخل و خارج کشور دارد؛ بنابراین دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی ژنتیک که جهت تحقیق در خصوص موضوع پایان‌نامه خود نیاز به اطلاع یافتن از موضوعات مقالات مختلف در این حوزه دارند، باید حداقل چکیده این مقالات را مطالعه کنند و به همین دلیل ترجمه تخصصی چکیده رشته ژنتیک هم تقاضای بسیار زیادی دارد که مترجمان دار­الترجمه ما در اسرع وقت آن را به بهترین نحو ممکن به شما عزیزان ارائه می­دهند.

هزینه ترجمه تخصصی ژنتیک

در صفحه نخست وب­سایت دار­الترجمه ما روش برآورد هزینه ارائه‌شده است که شما با دانستن تعداد واژه­های متن خود و نیز زبان ترجمه یعنی اینکه از چه زبانی به چه زبان دیگر باید ترجمه شود می­توانید این برآورد را انجام دهید. دار­الترجمه ما اما همواره می‌کوشد تا با ارائه بهترین قیمت و بهترین ترجمه تخصصی ژنتیک رضایت شمارا جلب نماید در همین راستا نیز جهت سهولت کار شما این فرمول در وب­سایت قرارداده شده تا بااطلاع ازهزینه ترجمه تخصصی ژنتیک بتوانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

مدت‌زمان ترجمه تخصصی ژنتیک

در وب­سایت ما جهت ترجمه هر هزار کلمه یک روز کاری لحاظ شده است بنابراین چنانچه مثلاً متن شما دارای 5000 واژه باشد باید پنج روز کاری زمان جهت ترجمه آن در نظر بگیرید و مطمئن باشید که طی این مدت بهترین ترجمه تخصصی ژنتیک را در اختیار شما قرار می‌دهیم. البته برخی از کاربران نیز ممکن است مدت‌زمان بیشتری را برای ترجمه در نظر داشته باشند اما مترجمان دارالترجمه ما در همان مدت‌زمان اعلام‌شده ترجمه حرفه‌ای و باکیفیت را برای شما انجام می‌دهند.

نحوه سفارش ترجمه تخصصی ژنتیک

برای سفارش ترجمه تخصصی ژنتیک به این لینک مراجعه نمایید و با کلیک بر روی آن و مشاهده روش‌های سفارش گذاری از یکی از روش­های ذکرشده جهت سفارش ترجمه خود استفاده کنید.

توضیحات تکمیلی

علم ژنتیک امروزه با پیشرفت‌هایی که داشته است به 7 گروه تقسیم‌شده است که موضوع مقالات ترجمه تخصصی ژنتیک می‌تواند هر یک از این 7 مورد باشد: ژنتیک جمعیت، ژنتیک مندل، ژنتیک مولکولی، ژنتیک بالینی، ژنتیک رفتاری، اصلاح دام، ژنتیک کمی و درنهایت ژنتیک پزشکی. گرچه این علم نخستین بار در قرن هجدهم و توسط گرگور مندل پدر علم ژنتیک موردتوجه قرار گرفت اما همان‌طور که گفته شد عمر کاربردی شدن آن و پذیرش این علم چندان طولانی نیست و به همین دلیل نیز علاوه­برمتقاضیان این رشته، فرصت‌های شغلی و نیز تقاضای ترجمه آن بسیار بالا هست. دار­الترجمه ما با ارائه بهترین خدمات ترجمه باقیمت مناسب و مدت‌زمان مناسب و با برخورداری از تجربیات مترجمان متخصص خود در حوزه علم ژنتیک و سایر علوم مفتخر است که در راستای پیشبرد سطح علمی شما عزیزان و رسیدن شما به اهداف علمی خود گامی هرچند کوچک بردارد.

برای سفارش ترجمه تخصصی ژنتیک کلیک کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...