• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه تخصصی روان­شناسی

جهت انجام ترجمه تخصصی روانشناسی قطعاً آشنایی با این رشته از مهارت‌های لازم هست تا برگردان اصطلاحات تخصصی روانشناسی به‌درستی انجام شود. به همین دلیل در اینجا به شکل مختصر به معرفی این رشته می‌پردازیم: روانشناسی علم تجزیه‌وتحلیل رفتارهای انسانی و واکنش‌های وی بر اساس ساختار روحی و عاطفی و پیچیدگی‌های ذهن انسان است. روانشناسی به واکاوی خاطرات، احساسات و افکار درونی انسان‌ها می‌پردازد تا از این طریق ریشه مشکلات درونی را یافته راه‌حلی کلی برای بهبود آن‌ها و درنتیجه بهبود شیوه زندگی افراد جامعه ارائه نماید. روانشناسی علمی نوین و رو به تکامل است که در حال حاضر در ایران به چهار گرایش روانشناسی بالینی، کودکان استثنائی، سازمانی و عمومی تقسیم می‌گردد.

با توجه به این توضیحات درمی‌یابیم که روانشناسی و ترجمه آن امری بسیار فنی و تخصصی است ازاین‌روی ما در دارالترجمه 24 از مترجمان متخصصی در این حوزه بهره‌مند هستیم که نه‌تنها ترجمه تخصصی روان و خوبی به شما ارائه می‌کنند بلکه معادل فارسی اصطلاحات روانشناسی را نیز به‌خوبی دانسته و استفاده می‌کنند. به‌ویژه امروزه بر تعداد علاقه‌مندان و دانشجویان رشته روانشناسی افزوده‌شده است و نیاز به ترجمه تخصصی متون روانشناسی و ترجمه چکیده مقالات روانشناسی نیز بسیار لازم است؛ زیرا دانش جویان جهت تکمیل پایان‌نامه خود علاوه بر ترجمه آن به انگلیسی نیازمند اطلاع از خلاصه مقالاتی هستند که به‌عنوان منبع در پایان‌نامه خود استفاده می‌کنند، لذا اهمیت ترجمه تخصصی روانشناسی بسیار مبرهن و مشخص هست.

هزینه ترجمه تخصصی روانشناسی

قطعاً هزینه ترجمه تخصصی روانشناسی بسته به حجم مطلب و نیز تعداد کلمات آن متفاوت هست به‌منظور سهولت احتساب هزینه ترجمه برای شما کاربران محترم در صفحه نخست وب‌سایت دارالترجمه 24 سیستمی جهت تخمین هزینه نهایی ترجمه تخصصی قرار داده شده است که شما می‌توانید با مراجعه به آن و انتخاب موضوع ترجمه و زبان آن و نیز تعداد کلمات قیمت ترجمه تخصصی روانشناسی را محاسبه نمایید.

مدت‌زمان ترجمه تخصصی روانشناسی

در دارالترجمه 24 ما همواره می‌کوشیم تا رضایت شما عزیزان را جلب نماییم در همین راستا به‌منظور سهولت کار و محاسبه زمان موردنیاز برای ترجمه تخصصی روانشناسی در بخش قوانین سایت برای هرروز کاری ترجمه 1000 کلمه را برای شما تضمین می‌کنیم بدین ترتیب اگر مقاله روانشناسی شما دارای 3000 کلمه باشد به‌عنوان‌مثال از زمان پرداخت شما سه روز کاری تا تحویل ترجمه به شما زمان نیاز است.

نحوه سفارش ترجمه روانشناسی

به‌منظور سفارش ترجمه تخصصی روانشناسی کافی است که به صفحه اول وب‌سایت مراجعه کرده و یا بر روی این لینک کلیک نمایید و با استفاده از روش‌های ذکرشده به ثبت سفارش خود بپردازید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی گردد و به مترجمین متخصص دارالترجمه 24 ارجاع شود.

توضیحات تکمیلی:

همان‌طور که ذکر گردید روانشناسی با توجه به تنوع روحیات و رفتارها و کنش‌های انسانی علمی بسیار گسترده، متنوع، پیچیده و با پیشرفت بشر رو به تکامل است لیکن در حال حاضر در مقطع کارشناسی در کشور ما دارای چهار گرایش زیر است که به‌اختصار معرفی‌شان می‌کنیم:

روان‌شناسی ‌بالینی: روانشناسی بالینی جهت تشخیص و درمان بیماری‌های روحی – روانی مانند افسردگی، اعتیاد، اضطراب‌، وسواس‌ و … است که علاوه بر تشخیص و درمان به ارائه راهکارهای عملی جهت جلوگیری از عوارض ناخواسته آن‌ها نیز می‌پردازد.

روانشناسی‌ سازمانی:  روانشناسی سازمانی روانشناسی مربوط به محیط کار است که سبب شناخت و ایجاد راهکارهایی برای بهبود روابط همکاران با یکدیگرو با کارفرما ودرنتیجه بهبود راندمان کاری می‌شود.

روانشناسی کودکان استثنایی: این شاخه از روانشناسی به بررسی نیازها و رفتارهای کودکان بسیار تیزهوش و یا کندذهن می‌پردازد و راه‌حل‌هایی جهت تعامل بهتر با این کودکان را در اختیار والدین یا محیط‌های آموزشی آن‌ها قرار می‌دهد.

و درنهایت روانشناسی عمومی که رشته ایست که به کلیات این علم و مباحث مربوط به آن می‌پردازد. در حقیقت این رشته با بررسی ذهن با چهار عامل شناخت، درک، رفتار و احساس درگیر می‌شود.

با توجه به آنچه ذکر شد می‌بینیم که اگرچه روانشناسی یک علم است اما علمی است آزمایشی که خود مقوله ترجمه آن را پیچیده‌تر می‌سازد اما ما در دارالترجمه 24 به شما این امکان را می‌دهیم که از مترجمانی بهره‌مند شوید که در این حوزه تجربه فراوان دارند و به‌صورت تخصصی به ترجمه متون روانشناسی اشتغال دارند و ترجمه‌ای بی‌عیب و نقص و حرفه‌ای را در مدت‌زمان مناسب به شما ارائه می‌کنند.

برای سفارش ترجمه کلیک کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...