• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه تخصصی اسناد تجاری

اسناد تجاری اسنادی هستند که در مکاتبات بازرگانی و تجاری مورداستفاده قرار می‌گیرند. هنگامی‌که مشغول به امور واردات و یا صادرات هستید، نیازمند انجام مکاتبات و مکالماتی هستید که شامل اسناد تجاری می‌گردد؛ برای مثال جهت انجام خریدهای خارجی، بیمه و حمل‌ونقل آن و یا بازاریابی محصول صادرشده باید بتوانید مدارکی مانند پیش‌برگ خرید ( پیش فاکتور)، برگ خرید، بارنامه، اعتبارنامه بانکی و غیره را آماده یا ترجمه کنید. اینجاست که دارالترجمه ما به کمک شما آمده و با تکیه‌بر مترجمانی که در امر ترجمه تخصصی اسناد تجاری و بازرگانی خارجی تخصص دارند در خدمت خواهد بود.

هزینه ترجمه تخصصی اسناد تجاری

مانند سایر زمینه‌های ترجمه هزینه ترجمه تخصصی اسناد تجاری بستگی به زبان موردنظر و تعداد کلمات متن دارد. ما برای رفاه شما در سایت خود یک سیستم را تبیین کرده‌ایم. لطفاً با مراجعه به آن و وارد نمودن تعداد کلمات هزینه ترجمه تخصصی اسناد تجاری را محاسبه نمایید.

مدت‌زمان ترجمه تخصصی اسناد تجاری

همان­­طور که در بخش قوانین سایت گفته‌ایم برای ترجمه هر هزار واژه مدت‌زمان یک روز کاری نیاز است. چنانچه اسناد شما کمتر از این مقدار واژه داشته باشد همان روز انجام می‌شود. چنانچه تعداد لغات ترجمه بیشتر باشد مثلاً هزار و پانصد واژه یک و نیم روز کاری مدت‌زمان ترجمه تخصصی اسناد تجاری است.

نحوه سفارش ترجمه تخصصی اسناد تجاری

جهت اطلاع از نحوه سفارش ترجمه تخصصی اسناد تجاری لطفاً بر روی این لینک کلیک نمایید. در این قسمت نحوه سفارش ترجمه تخصصی اسناد تجاری که می‌توانید از آن استفاده کنید.

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...