• ایمیل: info@daroltarjome24.com
  • تلفکس: 01334644849
  • موبایل: 09359844207

ترجمه اسناد تجاری

اسناد تجاری اسنادی هستند که در مکاتبات بازرگانی و تجاری مورداستفاده قرار می‌گیرند. هنگامی‌که مشغول به امور واردات و یا صادرات هستید، نیازمند انجام مکاتبات و مکالماتی هستید که شامل اسناد تجاری می‌گردد؛ برای مثال جهت انجام خریدهای خارجی، بیمه و حمل‌ونقل آن و یا بازاریابی محصول صادرشده باید بتوانید مدارکی مانند پیش‌برگ خرید ( پیش فاکتور)، برگ خرید، بارنامه، اعتبارنامه بانکی و غیره را آماده یا ترجمه کنید. اینجاست که دارالترجمه ما به کمک شما آمده و با تکیه‌بر مترجمانی که در امر ترجمه تخصصی اسناد تجاری و بازرگانی خارجی تخصص دارند در خدمت خواهد بود.

هزینه ترجمه اسناد تجاری

مانند سایر زمینه‌های ترجمه هزینه ترجمه تخصصی اسناد تجاری بستگی به زبان موردنظر و تعداد کلمات متن دارد. ما برای رفاه شما در سایت خود یک سیستم را تبیین کرده‌ایم. لطفاً با مراجعه به آن و وارد نمودن تعداد کلمات هزینه ترجمه تخصصی را محاسبه نمایید. در دارالترجمه24 این امکان وجود دارد که برای مبالغ بیشتر از 300 هزار تومان در دو مرحله پرداخت انجام شود. در این حالت 50 درصد از کار ترجمه و ویراستاری می‌شود و به شما به‌عنوان مشتری تحویل داده می‌شود. بعد از پرداخت بخش دوم و باقیمانده مربوط به هزینه ترجمه کار مشتری در دستور کار قرار می‌گیرد.

مدت‌زمان ترجمه اسناد 

همان­­طور که در بخش قوانین سایت گفته‌ایم برای ترجمه هر هزار واژه مدت‌زمان یک روز کاری نیاز است. چنانچه اسناد شما کمتر از این مقدار واژه داشته باشد همان روز انجام می‌شود. چنانچه تعداد لغات ترجمه بیشتر باشد مثلاً هزار و پانصد واژه یک و نیم روز کاری مدت‌زمان انجام سفارش است. البته این امکان وجود دارد که برای مشتری‌های دائم هزینه مدت‌زمان کمتر دریافت نشود. مشتری‌های ثابت دارالترجمه24 از مزیت‌های خاصی برخوردار هستند.

نحوه سفارش ترجمه 

برای سفارش ترجمه مقاله خود کلیک کنید

سوالی دارید؟ هم اکنون با ما تماس بگیرید...